Ogłoszenia parafialne 22.10.2017

W dniu dzisiejszym przeżywamy 29 niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego! Dzisiejsze ofiary, które złożyliśmy na tacę przeznaczone są na działalność misyjną Kościoła! Za wszelkie ofiary Bóg zapłać!

Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30 , w niedzielę o godz. 17.15. Zapraszamy! Dzieci zapraszam we wtorek i czwartek!

Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych!

Wszystkich katechetów zapraszam na spotkanie we czwartek po Mszy św. Wieczornej!

Przyszła niedziela w parafiach naszej Diecezji jest NIEDZIELĄ SYNODALNĄ!

W sobotę 28 października przypada dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego – pamiętajmy o modlitwie i życzeniach!

Przy wyjściu z kościoła przy prasie katolickiej zostały wyłożone karty wypominkowe za naszych zmarłych, mozna zabrać je do domu. Małymi krokami zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy wszystkich wiernych naszej parafii i nie tylko do duchowego przygotowania i porządkowania cmentarzy ! Karty wypominkowe prosimy składać na tacę lub w zakrystii!

Wszystkich Parafian , a zwłaszcza osoby zrzeszone w parafialnych grupach modlitewnych zachęcamy do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w intencji synodu diecezjalnego ! W parafiach naszej diecezji odbywają się niedziele synodalne, które mają nas zachęcić do aktywnej obecności w Kościele!

Wszystkich ministrantów naszej Parafii zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 a kandydatów na ministrantów na godz. 10.45 !

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : Niedziela oraz Gość Niedzielny!

Można nabyć kalendarze na przyszły rok 2018 – dwustronicowy w cenie 2 zł oraz wielostronicowy – w cenie 5 zł ! Zapraszamy !

Wszystkich chętnych Parafian zachęcamy na Pielgrzymkę do Ziemii św. w dniach od 21 – 27 lutego 2018 roku ! Bliższych informacji można zasięgnąć w zakrystii!