The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 15.10.2017

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy 28 niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego! /liczenie wiernych/

Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30 , w niedzielę o godz. 17.15. Zapraszamy! Dzieci zapraszam we wtorek i czwartek!

W przyszłą niedzielę na Mszę św. na godz. 12.00 zapraszam dzieci z klas III wraz z rodzicami ! Po Mszy św. odbędzie się spotkanie z rodzicami!

 

Dzisiejsze ofiary, które złożyliśmy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszego kościoła! Bóg zapłać!

W poniedziałek 16 października przypada XXXIX rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II ! Podczas Mszy św. i różańca będziemy modlić się o wierność dziedzictwu, które przekazał nam św. Jan Paweł II, oraz o obfite łaski za jego wstawiennictwem!

W środę 18 października wspominamy św. Łukasza – Patrona Służby Zdrowia , modlitwą ogarniajmy Wszystkich Pracowników Służby Zdrowia !

W czwartek 19 października – rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki . Dziękujemy Bogu za kapłana, który przypomniał nam, że wolność jest w nas.

W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła!

Przy wyjściu z kościoła przy prasie katolickiej zostały wyłożone karty wypominkowe za naszych zmarłych, mozna zabrać je do domu. Małymi krokami zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy wszystkich wiernych naszej parafii i nie tylko do duchowego przygotowania i porządkowania cmentarzy !

Wszystkich Parafian , a zwłaszcza osoby zrzeszone w parafialnych grupach modlitewnych zachęcamy do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w intencji synodu diecezjalnego ! W parafiach naszej diecezji odbywają się niedziele synodalne, które mają nas zachęcić do aktywnej obecności w Kościele!

Wszystkich ministrantów naszej Parafii zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 a kandydatów na ministrantów na godz. 11.00 !

Można nabyć kalendarze na przyszły rok 2018 – dwustronicowy w cenie 2 zł oraz wielostronicowy – w cenie 5 zł ! Zapraszamy !

Wszystkich chętnych Parafian zachęcamy na Pielgrzymkę do Ziemii św. w dniach od 21 – 27 lutego 2018 roku ! Bliższych informacji można zasięgnąć w zakrystii!