The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 01.10.2017

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym podczas Mszy św. o godz. 12.00 dzieci z klas III – Komunijne będą miały poświęcone i rozdane różańce! Rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe , będziemy modlić się w dni powszednie o godz. 17.30 , w niedzielę o godz. 17.15. Zapraszamy! Nabożeństwa różańcowe dla dzieci we wtorek i czwartek!

W całej Polsce za tydzień 8 października będziemy przeżywać Dzień Papieski pod hasłem "Idźmy naprzód z nadzieją". Po Mszach św. można będzie złożyć ofiarę do puszki (Dzieło Nowego Tysiąclecia) na fundusz wspierający edukację dzieci i młodzieży zdolnej , pochodzącej z ubogich rodzin. Za wszelkie ofiary na ten szczytny cel składam serdeczne Bóg zapłać! Na Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się montaż słowno-muzyczny poświęcony Dniu Papieskiemu przygotowany przez Panie Katechetki Beatę i Martę wraz z dziećmi z naszej szkoły! Serdecznie zapraszam!

 

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca! Pamiętajmy o skorzystaniu z Sakramentu Spowiedzi! W czwartek przed Mszą św. od godz. 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Do wspólnej modlitwy zapraszam !

Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych!

W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP i zmiana Tajemnic dla Czcicieli Żywego Różańca!

Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania (grupa starsza) zapraszam we czwartek na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30 , potem na Mszę św. i spotkanie formacyjne po Mszy św.!

Wszystkich Parafian , a zwłaszcza osoby zrzeszone w parafialnych grupach modlitewnych zachęcamy do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w intencji synodu diecezjalnego ! W parafiach naszej diecezji odbywają się niedziele synodalne, które mają nas zachęcić do aktywnej obecności w Kościele!

Trwają zapisy na Pielgrzymkę do Rokitna dnia 7 października (sobota) ! Chętnych zapraszamy ! Zapisać się można w zakrystii!

Wszystkich ministrantów naszej Parafii zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 a kandydatów na ministrantów na godz. 10.45 !

 

Ruszyła akcja zbierania podpisów w obronie nienarodzonych chorych dzieci! Twój podpis może uratować im życie! Dzisiaj na terenie naszej parafii za zgodą i aprobatą Episkopatu Polski, w tym również Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego przeprowadzona jest zbiórka podpisów pod projektem ustawy "Zatrzymaj Aborcję " ! Jest to kolejna próba ograniczenia procederu aborcji w polskich szpitalach. Wyjątkowość tego projektu zakłada zmianę dotychczasowego brzmienia ustawy o uchyleniu zapisu dającego możliwość dokonania tzw. aborcji eugenicznej czyli w przypadku prawdopodobieństwa upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby. Pozostaje natomiast w mocy zapis o zagrożeniu życia matki oraz ciąży w wyniku czynu zabronionego. Projekt nie zakłada karania kobiet za czyn aborcyjny. Aby podpisać się pod projektem ustawy należy być osobą pełnoletnią oraz wykazać się nr PESEL. Karty podpisu zostały wyłożone na stoisku z gazetami!