Ogłoszenia parafialne 03.09.2017

W naszej diecezji – przeżywamy Odpust Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej) w Rokitnie – Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło- Życie, Koscioła Domowego i Służby Liturgicznej Ołtarza do Rokitna!

Już niebawem rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny na który z utęsknieniem i niecierpliwością czekają dzieci i młodzież! Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się jutro w poniedziałek o godz. 10.00! Serdecznie zapraszamy dzieci z przedszkola , dzieci ze szkoły podstawowej, młodzież oraz rodziców, nauczycieli, katechetów oraz pracowników szkoły do wspólnej modlitwy na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego!

W dalszym ciągu trwamy w jedności solidaryzując się z Gorzowem Wlkp., a zwłaszcza z parafią katedralną! Dzisiaj również możemy nabyć w zakrystii cegiełki, z których dochód będzie przeznaczony na odbudowę katedry gorzowskiej! Bóg zapłać za dotychczasową hojność serc!

W czwartek przed Mszą św. od godz. 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy! Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie formacyjne! Obecność obowiązkowa!

Wszystkich Parafian , a zwłaszcza osoby zrzeszone w parafialnych grupach modlitewnych zachęcamy do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w intencji synodu diecezjalnego !

Wszystkich ministrantów naszej Parafii oraz tych, którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów zapraszamy na Mszę św. w piątek na godz. 18.00 a po Mszy św. na spotkanie w kościele! Zapraszamy!

Serdecznie dziekuję Panom Władysławowi i Maciejowi Olszewskim za pomalowanie wewnątrz naszego kościoła ! Malowanie trwało przez trzy tygodnie nawet do późnych godzin wieczornych ! Bóg zapłać za ten czas i wytrwałą pracę ! Niech Dobry Bóg Wam błogosławi! Koszt malowania wyniósł 8850 zł!

Pragnę również serdecznie podziękować Panom: Mieczysławowi Momotowi, Adrianowi Aleksium oraz Adamowi Graczykowi za montaż kinkietów wewnątrz naszej świątyni! Bóg zapłać!