Ogłoszenia parafialne 27.08.2017

W dniu dzisiejszym przeżywamy 21 niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego! Diecezjalna Pielgrzymka Pszczelarzy w Rokitnie ! Uroczysta Msza św. o godz. 12.00!

Już niebawem rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny na który z utęsknieniem i niecierpliwością czekają dzieci i młodzież! Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się prawdopodobnie w przyszły poniedziałek (4 września) o godzinie popołudniowej ze względu na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w mieście! Z taką prośbą zwrócił się Dyrektor naszej szkoły w Przylepie!

Spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego – zachęcam dzieci i młodzież do skorzystania z Sakramentu Spowiedzi począwszy od poniedziałku do soboty od godz. 17.15 !

W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.! Pamiętajmy o skorzystaniu Sakramentu Pojednania!

Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych!

W piątek 1 września przypada 78 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się za poległych i pomordowanych w obronie naszej Ojczyzny!

W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP i zmiana Tajemnic dla czcicieli Żywego Różańca!

W przyszłą niedzielę 3 września br. – Odpust Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej) w Rokitnie – Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło- Życie, Koscioła Domowego i Służby Liturgicznej Ołtarza do Rokitna!

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : Niedziela oraz Gość Niedzielny!