Ogłoszenia parafialne 06.08.2017

W dniu dzisiejszym przeżywamy 18 niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego! Ta niedziela jest Świętem Przemienienia Pańskiego!

W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę są przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze! Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

Od pewnego czasu jako rodzina diecezjalna trwamy w jedności solidaryzując się z Gorzowem Wlkp. , a zwłaszcza z parafią katedralną! Także i w dniu dzisiejszym możemy nabyć w zakrystii cegiełki , z których dochód będzie przeznaczony na odbudowę katedry gorzowskiej! Serdeczne Bóg zapłać za hojność serca!

Wyjeżdzającym na Wakacje życzymy pięknej pogody i wspaniałych wrażeń, dobrego odpoczynku! Przypominamy o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św.!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Arkadiusz Pikuła, stanu wolnego, zamieszkały: ul. Przylep-Szewska, Zielona Góra i Patrycja Szul, stanu wolnego, zamieszkała: ul. Piękna, Zielona Góra /ZAPOWIEDŹ 1/

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. osobom , proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym !