Ogłoszenia parafialne 16.07.2016

W dniu dzisiejszym przeżywamy 15 niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego!

Dzisiejsze ofiary, które złożyliśmy na tacę są naszą zbiórką miesięczną na rzecz naszego koscioła!

Kancelaria Parafialna czynna będzie do 30 lipca br. po Mszy św. wieczornej w dni powszednie ! Chętnych serdecznie zapraszamy do zakrystii po Mszy św. wieczornej!

Wyjeżdżającym na Wakacje życzymy pięknej pogody i wspaniałych wrażeń, dobrego odpoczynku! Przypominamy o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św.!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE /2/

Mateusz Wesołowski , stanu wolnego, zamieszkały : Zielona Góra

i Kamila Jankowska , stanu wolnego, zamieszkała : Bojadła

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku w/w wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym!