Ogłoszenia parafialne 09.07.2017

W dniu dzisiejszym przeżywamy 14 niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego!

Przy wyjściu z naszego kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na rzecz odbudowy zniszczonej katedry w Gorzowie Wlkp.! Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

We wtorek 11 lipca święto św. Benedykta – patrona Europy. Módlmy się za nasz kontynent!

Za tydzień ofiary, które złożymy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszego kościoła ! Bóg zapłać!

Pamiętajmy w czasie wakacji w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny, a nie swobodny!

Wyjeżdżającym na Wakacje życzymy pięknej pogody i wspaniałych wrażeń, dobrego odpoczynku! Przypominamy o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św.!

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!