Ogłoszenia parafialne 18.06.2017

W dniu dzisiejszym przeżywamy 11 niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego!

Nabożeństwo Czerwcowe – po Mszy św. o godz.18.00 w dni powszednie , w niedzielę również o godz. 17.30!

Dzisiejsze ofiary, które złożyliśmy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na cele budowy naszej świątyni! Bóg zapłać!

Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej oraz młodzież z gimnazjum na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego we czwartek na godz. 9.30 ! Zapraszamy nauczycieli, wychowawców i rodziców do wspólnej modlitwy!

W piątek przezywamy w kosciele Uroczystość Najświetszego Serca Pana Jezusa ! Zapraszamy do wspólnej modlitwy! W piątek również przypada Dzień Ojca (23 czerwca br.) - pamietajmy w naszych modlitwach!

Rada Sołecka zaprasza na 6-tą parafialną wycieczkę rowerową "Powitanie Wakacji". Trasa wiedzie do Lasku Odrzańskiego. Wycieczka odbedzie się w spacerowym tempie ! Zbiórka w sobotę 24 czerwca br. o godz. 11.00 przy dzwonnicy! Powrót około godz. 16.00 ! Serdecznie zapraszamy!