Ogłoszenia parafialne 04.06.2017

W dniu dzisiejszym przeżywamy – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego! Kończy się Okres Wielkanocny i czas przyjmowania Komunii św. Wielkanocnej!

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego jest misyjnym Dniem Chorych, którego szczególną patronką jest św. Teresa od Dzieciatka Jezus . Zachęcam wszystkich chorych parafian do modlitwy i ofiar w intencji misjonarzy!

Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej. Dzisiaj dzień dziękczynienia!

Od czwartku Nabożeństwo Czerwcowe – o godz. 17.30 przed Mszą św. , w niedzielę również o godz. 17.30 !

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze!

W poniedziałek święto NMP - Matki Kościoła! Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

W czwartek święto Jezusa Chrystusa , Najwyższego i Wiecznego Kapłana!

W najbliższą sobotę w Naszym Przylepie - tradycyjnie popołudniu Jarmark św. Antoniego. Zapraszamy do parku od 14.00 – szczegóły na plakatach.

W przyszłą niedzielę – uroczystość Trójcy Przenajświętszej!

Kurs przedmałżeński w Konkatedrze św. Jadwigi Śląskiej rozpocznie się w dniu dzisiejszym w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 4 czerwca 2017 roku o godz. 18.00! Spotkania będą odbywały się w ciągu tygodnia o godz. 18.45!

Zapraszamy na XIII Pieszą Pielgrzymkę Powołaniową Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej(przez Paradyż do Rokitna) pod hasłem "Idźcie i głoście". Informacje i zapisy w punkcie sprzedaży prasy w kościele p.w. Ducha Świętego w Zielonej Górze. Koszt pielgrzymki to 70 zł !

Wszystkich ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10.00!

Kandydatów na ministrantów zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

(II) Kopczyński Marcin, stanu wolnego, zamieszkały :Czerwieńsk i Binkowska Alicja, stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

(II) Matysik Tomasz, stanu wolnego , zamieszkały :Zielona Góra i Nowak Monika, stanu wolnego , zamieszkała: Zielona Góra

(II) Wieczorek Maciej, stanu wolnego , zamieszkały: Zielona Góra i Sznicer Anna , stanu wolnego , zamieszkała: Zielona Góra

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!