Ogłoszenia parafialne 21.05.2017

W dniu dzisiejszym przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną i trwamy w radości Zmartwychwstania Naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Dzisiaj dzieci z klas III z naszej Parafii po raz pierwszy w pełni uczestniczą we Mszy św. ! I Komunia św. dziś w Przylepie o godz. 10.00! Wielką wdzięczność kieruję ku Rodzicom, dziekując za trud włożony w religijne wychowanie dzieci (...) a dzieciom wypraszajmy w modlitwie wierność Panu Jezusowi do końca ich życia. Zapraszam Dzieci Pierwszokomunijne i ich Rodziców do codziennej Mszy św. w nadchodzącym tygodniu zwanym Tygodniem Białym. Dzieci przychodzą na godz. 17.30 (Msza św. i nabożeństwo) ! W piątek jedziemy z dziećmi na pielgrzymkę dziękczynną do Rokitna.

Dzisiaj w niedzielę zapraszam na Nabożeństwo Majowe – poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny wyjątkowo na godz. 16.00 ze wzgledu na dzieci komunijne , w pozostałe dni nabożeństwa o godz. 17.30!

W poniedziałek , wtorek, środę przed Wniebowstąpieniem Pańskim dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli, czyli tzw. Dni krzyżowe!

W poniedziałek 22 maja br. wspomnienie św. Rity z Casci! O godz. 18.00 uroczysta Msza św. Poświęcenie róż i ucałowanie relikwii!

W sobotę 27 maja Święcenia Prezbiteratu – Katedra Gorzów Wlkp. ! Polecajmy w naszych modlitwach nowowyświęconych kapłanów!

W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego! Od piatku rozpoczynamy modlitwę nowenny do Ducha św. !

Dziękujemy za przygotowanie kościoła i terenu wokół świątyni Rodzicom Dzieci Komunijnych. Zapraszam kolejnych mieszkańców do troski i posprzątania Kościoła w nadchodzącym tygodniu!