Ogłoszenia parafialne 07.05.2017

Dzisiejsza Niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza – początek modlitw o powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego!

Zapraszam na Nabożeństwa Majowe – poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny na godz. 17.30 w dni powszednie , w niedzielę na godz. 17.15 !

Trwa przygotowanie parafii do Pierwszej Spowiedzi i Pierwszej Komunii św. dzieci z klas III – módlmy się w intencji w intencji dzieci i ich rodzin!

Próby dzieci przed I Komunią św. w przyszłym tygodniu począwszy od 15 maja – poniedziałek, wtorek, czwartek oraz piątek o godz. 16.30! Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się 21 maja o godz. 10.00! Nabożeństwo majowe po południu dla dzieci komunijnych – godz. 16.00, a po nim wykonanie zdjęć i rozdanie pamiątek!

Już dzisiaj informujemy, że spowiedź dzieci I – szo komunijnych i ich rodziców w sobotę 20 maja o godz. 9.00!

W sobotę 13 maja Święcenia Diakonatu – w Zielonej Górze w Konkatedrze! Polecajmy w modlitwie przystępujących alumnów do sakramentu święceń, za wszystkich kleryków przygotowujących się do kapłaństwa oraz o nowe powołania do służby w Kościele!

Pragnę podziekować za przygotowanie kościoła i terenu wokół świątyni Rodzicom dzieci komunijnych. Zapraszam Rodziców w nadchodzącym tygodniu!