The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 02.04.2017

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii – 6-8 kwietnia (czwartek , piątek sobota) ! Rekolekcjom będzie przewodniczył ks. dr Bogusław Grzebień – wykładowca muzyki w Seminarium Duchownym w Paradyżu! Nauki rekolekcyjne na Mszach św. o godz. 9.00 i 18.00! Spowiedź św. w sobotę – 8 kwietnia od 8.00 – 9.00 oraz od 16.30 – 18.00! Zachęcam do udziału w naszych ćwiczeniach rekolekcyjnych i przystąpienia do Sakramentu Pokuty!

 

Młodzież przygotowującą sie do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne w poniedziałek na godz. 18.30 po Mszy św.!

W tym tygodniu I czwartek, piatek miesiąca!

W czwartek przed Mszą św. od godz. 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne!

W piątek odwiedzę chorych od godz. 8.00 ! Proszę o zgłaszanie chorych nie objętych posługą comiesiączną z racji I piątku miesiąca , aby nasi bliscy mogli przygotować się do Świąt Zmartwychwstania! Zatroszczmy się o naszych chorych z naszych rodzin! Nie bądźmy obojetni, nie zatwardzajmy naszych serc!

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej: - o godz. 17.00 dla dzieci a po Mszy św. rekolekcyjnej ok. godz. 19.00 dla dorosłych i młodzieży!

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym!

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać! Następna niedziela jest NIEDZIELĄ PALMOWĄ – na wszystkich Mszach św. święcimy palmy!

Parafialny Zespół Caritas informuje , że organizuje:

- kolonię letnią w dniach od 15-28 lipca br. w Ustce – Osrodek SKAUT dla 45 dzieci – zapisy w Biurze PZC przy ul. 22 lipca 63 oraz u Pani Marii Tajsner

- turnus rehabilitacyjny dla osób dorosłych w Głogowie w dniach od 10 – 24 października br. - zapisy w biurze PZC

Parafialny Zespół Caritas dziękuje za produkty na paczki świąteczne zebrane w Biedronce! Jesli ktoś chce włączyć się do pomocy – w naszym kosciele został ustawiony kosz na dary. Za wszelką ofiarność – Bóg zapłać! Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć Paschaliki na stół wielkanocny wcenie 15 zł !

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE :

Sebastian Korzeniak, stanu wolnego, zamieszkały :Zielona Góra

oraz Sandra Piłat , stanu wolnego , zamieszkała:Łęgowo Sulechowskie

 

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom , proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym . /zapowiedź 1/