Ogłoszenia parafialne 26.03.2016

W dniu dzisiejszym przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu !

W piatek nabożeństwo Drogi Krzyżowej: - o godz. 17.00 dla dzieci a ok. godz. 18.30 po Mszy św. dla dorosłych i młodzieży!

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym!

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać!

W sobotę – 1 kwietnia br. - nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP i zmiana tajemnic dla czcicieli Żywego Różańca!

Rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii – 6-8 kwietnia br. przed Niedzielą Palmową ! Pamiętajmy w naszych modlitwach o rekolekcjonistach, spowiednikach i prośmy o owoce rekolekcji!

Parafialny Zespół Caritas informuje , że organizuje:
- kolonię letnią w dniach od 15-28 lipca br. w Ustce – Osrodek SKAUT dla 45 dzieci – zapisy w Biurze PZC przy ul. 22 lipca 63 oraz u Pani Marii Tajsner
- turnus rehabilitacyjny dla osób dorosłych w Głogowie w dniach od 10 – 24 października br. - zapisy w biurze PZC

Parafialny Zespół Caritas dziękuje za produkty na paczki świąteczne zebrane w Biedronce! Jesli ktoś chce włączyć się do pomocy – w naszym kosciele został ustawiony kosz na dary. Za wszelką ofiarność – Bóg zapłać! Przy wyjściu z koscioła możemy nabyć Paschaliki na stół wielkanocny w cenie 15 zł !