Ogłoszenia parafialne 19.03.2017

W dniu dzisiejszym przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu

Po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie sie spotkanie rodziców dzieci idących do I Komunii św. !

Dzisiejsze ofiary, które złożyliśmy na tacę są naszą zbiórką przeznaczoną na prace budowlane przy naszym kościele! Bóg zapłać za wszelkie ofiary! Serdeczne Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na tacę przeznaczone na drzwi boczne , które wkrótce zostaną zamontowane w naszej świątyni! Polecajmy nasze dzieło budowy modlitwie!

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane do kopert na utrzymanie Seminarium Duchownego w Gościkowie-Paradyżu. Wpłynęło 78 kopert łącznie z tymi przekazanymi na kolędzie z całej naszej parafii, z tych ofiar zostało uregulowane część naszego rocznego zobowiązania na rzecz seminarium "SEMINARISTICUM"!

W piatek nabożeństwo Drogi Krzyżowej: - o godz. 17.00 dla dzieci a ok. godz. 18.30 po Mszy św. dla dorosłych i młodzieży!

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym!

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać!

Rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii – 6-8 kwietnia br. przed Niedzielą Palmową ! Pamiętajmy w naszych modlitwach o rekolekcjonistach, spowiednikach i prośmy o owoce rekolekcji!

W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Na Mszy św. dokonamy obrzędu rozpoczęcia duchowej adopcji! Wszystkich chetnych zapraszamy już dzisiaj do podjęcia duchowej adopcji ! Przy wejściu do naszego kościoła przy czasopismach katolickich wyłożona została Księga Duchowej Adopcji oraz deklaracje duchowej adopcji! Zapraszamy!

W poniedziałek 20 marca – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

Parafialny Zespół Caritas informuje , że organizuje:

- kolonię letnią w dniach od 15-28 lipca br. w Ustce – Osrodek SKAUT dla 45 dzieci – zapisy w Biurze PZC przy ul. 22 lipca 63 oraz u Pani Marii Tajsner

- turnus rehabilitacyjny dla osób dorosłych w Głogowie w dniach od 10 – 24 października br. - zapisy w biurze PZC

Parafialny Zespół Caritas przystępuje do zbiórki w Biedronce artykułów na paczki świateczne w ramach akcji "TAK POMAGAM" – 24 oraz 25 marca przy sklepie Biedronki przy Al. Zjednoczenia 106! W naszym kościele kosz na żywność zostanie wystawiony od przyszłej niedzieli!

Przy wyjściu z naszego kościoła możemy nabyć Paschaliki na stół wielkanocny w cenie 15 zł !