Ogłoszenia parafialne 12.03.2017

W dniu dzisiejszym przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu ! Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na cele misyjne "Ad Gentes"! Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

W następna niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci idących do I Komunii św. !

Za tydzień III niedziela miesiąca taca przeznaczona na prace budowlane przy naszym kościele!

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej: - o godz. 17.00 dla dzieci a ok. godz. 18.30 po Mszy św. dla dorosłych i młodzieży!

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym!

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać!

Rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii – 6-8 kwietnia br. przed Niedzielą Palmową

We wtorek 14 marca br. - Biuro Parafialne nieczynne!