Ogłoszenia parafialne 26.02.2017

W środę 1 marca br. Środa Popielcowa ! Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00 oraz 18.00! Na wszystkich Mszach św. posypanie głów popiołem na znak rozpoczęcia Wielkiego Postu. Jest to również symbol rozpoczęcia i podjęcia pokuty za grzechy ludzkości!

W dniu dzisiejszym przeżywamy VIII niedzielę w ciągu roku liturgicznego!

W tym tygodniu przypada I czwartek , piątek i sobota miesiąca. Okazja do skorzystania z Sakramentu Spowiedzi!

W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły i abstynencja, jest to dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Taca przeznaczona na Dom Księży Emerytów.

We czwartek przed Mszą św. od godz. 17.00 - czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne !

W I piątek miesiąca odwiedzę chorych od godz. 8.00!

W piatek nabożeństwo Drogi Krzyżowej: - o godz. 17.00 dla dzieci a ok. godz. 18.30 po Mszy św. dla dorosłych i młodzieży!

W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP i zmiana Tajemnic Różańcowych dla czcicieli Żywego Różańca!

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

(I) Radosław Huczek, stanu wolnego, zamieszkały: Zielona Góra i Joanna Kubala, stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

(II) Jerzy Korniak, stanu wolnego, zamieszkały: Głogów oraz Natalia Szymczyk, stanu wolnego ,zamieszkała: Zielona Góra

(III) Michał Stefański , stanu wolnego, zamieszkały:Krosno Odrzańskie oraz Martyna Wołosewicz, stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym!