Ogłoszenia parafialne 12.02.2017

W dniu dzisiejszym przeżywamy VI niedzielę w ciągu roku liturgicznego!

W dniu dzisiejszym zapraszamy na adorację przy ołtarzu "ŚWIATŁO POJEDNANIA I POKOJU" w Parafii św. Ducha w Zielonej Górze. Zielonogórskie czuwanie przebiegać będzie wg następującego porządku:

* Godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego, indywidualna adoracja, okazja do spowiedzi św. /prowadzi Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Zielonej Górze

*Godz. 19.00 – Msza św. z konferencją

* Godz. 20.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – Różaniec do Siedmiu Boleści Najświętszej Dziewicy Maryi /prowadzi nasza Parafia św. Antoniego Padewskiego

W następną niedzielę na Mszę św. na godz. 12.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. ! Po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla rodziców tych dzieci! Zapraszamy!

Już dzisiaj informujemy o rekolekcjach szkolnych dla dzieci i młodzieży naszej parafii , które odbędą się w dniach od 22-24 lutego br.

W dniu jutrzejszym zapraszam młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na Mszę św. oraz na spotkanie formacyjne po Mszy św.!

W najbliższy wtorek – 14 lutego przypada święto świętych św. Cyryla i Metodego! Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

Za tydzień III niedziela miesiąca taca przeznaczona na prace budowlane przy naszym Kościele Parafialnym!