Ogłoszenia parafialne 05.02.2017

W dniu dzisiejszym przeżywamy V niedzielę w ciągu roku liturgicznego!

Przy wyjściu z naszego kościoła możemy złożyć dzisiaj ofiarę do puszki na potrzeby hospicjów! Bóg zapłać!

Składam serdeczne podziękowanie za pomoc w piątek przy demontażu dekoracji bożonarodzeniowej!

W sobotę 11 lutego NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji chorych i ich opiekunów z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych! Zapraszamy Chorych i Ludzi w podeszłym wieku!

W przyszłą niedzielę tj. 12 lutego br. zapraszamy wszystkich naszych Parafian na adorację przy ołtarzu "ŚWIATŁO POJEDNANIA I POKOJU" w Parafii św. Ducha w Zielonej Górze. Zielonogórskie czuwanie przebiegać będzie wg następującego porządku:

* Godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego, indywidualna adoracja, okazja do spowiedzi św. /prowadzi Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Zielonej Górze

*Godz. 19.00 – Msza św. z konferencją

* Godz. 20.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – Różaniec do Siedmiu Boleści Najświętszej Dziewicy Maryi /prowadzi nasza Parafia św. Antoniego Padewskiego