Intencje mszalne 11.12.2016

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii, które będą trwały do wtorku .Poprowadzi nas ks. Mateusz Pobihuszka z Kargowej . Nauki na Mszach niedzielnych oraz w poniedziałek i wtorek naMszach św. o godz. 9.00 i 18.00

Okazja do spowiedzi św. we wtorek od 8.00 i od 16.30

Od poniedziałku do piątku Msze św. Roratnie o Najświętszej Maryi Pannie o godz. 18.00 –zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Dzisiaj Dzień Solidarności z kapłanami seniorami. Taca na utrzymanie Domu Księży Emerytów. Za tydzień III niedziela miesiąca - taca na budowę Kościoła!

PZ Caritas dziękuje za przekazane produkty podczas zbiórki żywności w biedronce, od dziś pojawił się kosz w Kościele. Możemy włączyć się w akcje TAK – POMAGAM!

W czwartek zapraszam młodzież, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania na Mszę św. na godz. 18.00 a później na spotkanie formacyjne do naszego kościoła! Obecność obowiązkowa!

W sobotę o godz. 9.00 zapraszam chętnych do pomocy przy choinkach!

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć ŚWIECE na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom: mała– 5 zł., duża – 12 zł.

Serdeczne Bóg zapłać za podarowanie choinek do naszego Kościoła na święta. Podziękowanie kieruję do p. Okoniewskich z ul. Polnej – zachęcając Parafian do samodzielnego wybierania choinek na plantacji w Przylepie przy ul. Żródlanej !

Jezus zna nasze serca, to, co w nich jest. Pan ma władzę nad wszystkim, On może uzdrowić tak ciało jak i serce. Przygotowujemy się do świąt Bożego Narodzenia, adwent to czas oczekiwania. Aby dobrze się przygotować, należy pamiętać tak o ciele jak i o duszy. Sakrament spowiedzi gładzi grzechy, uzdrawia. Pamiętajmy w tym całym zabieganiu, aby przygotować nie tylko dom na przyjście Pana, ale także i nasze serca.