The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 04.12.2016

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

 

Rekolekcje Parafialne rozpoczniemy w III Niedzielę Adwentu (11 grudnia br.), które mają nas przygotować na Święta Bożego Narodzenia! Poprowadzi nas ks. Mateusz Pobihuszka z Kargowej! Nauki na Mszach niedzielnych oraz od poniedziałku do wtorku o godz. 9.00 i 18.00! Okazja do spowiedzi św. we wtorek od godz.8.00 i od 16.30! Zapraszamy do ćwiczeń duchowych wszystkich!

 

Dzisiaj Dzień Modlitw i Pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie – zbiórka do puszek.

Od poniedziałku do piątku Msze św. Roratnie o Najświętszej Maryi Pannie o godz. 18.00 –zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

W czwartek 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Upoważnione Osoby roznoszą po domach opłatki. Ofiary składane w tym roku są przeznaczone na uregulowanie należności za wykonanie i montaż drzwi wejściowych do naszej świątyni! Serdeczne Bóg zapłać!

W przyszłą niedzielę przypada Dzień Solidarności z kapłanami -seniorami. Taca na utrzymanie Domu Księży Emerytów. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

 

PZ Caritas w piątek i sobotę 9 -10 grudnia prowadzi zbiórkę żywności w biedronce, za tydzień 11.12 kosz pojawi się również w naszym Kościele. TAK – POMAGAM!