The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 27.11.2016

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

Rozpoczyna się Adwent i Nowy Rok Liturgiczny. Adwent jest czasem świątecznego i radosnego oczekiwania.

Od poniedziałku do piątku Msze św. Roratnie o Najświętszej Maryi Pannie o godz. 18.00 –zapraszamy dzieci, młodzież nie tylko tę , która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania i dorosłych.

 

W środę podczas Mszy św. o godz. 18.00 poświęcimy opłatki na stół wigilijny, od tego dnia Upoważnione Osoby będą roznosić po domach opłatki. Ofiary składane w tym roku są przeznaczone na koszty związane z wykonaniem i montażem głównych drzwi wejściowych do naszej świątyni!

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. okazja do spowiedzi miesięcznej codziennie od 17.30.

W czwartek przed Mszą św. od 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne.

Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych.

W sobotę Nabożeństwo ku Czci Niepokalanego Serca Maryi i Zmiana tajemnic dla czcicieli ŻR.

W przyszłą niedzielę (II Adwentu) Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie i okazja wsparcia ofiarami do puszek przy wyjściu z Kościoła.

Rekolekcje Parafialne rozpoczniemy w III Niedzielę Adwentu (11 grudnia br.), które mają nas przygotować na Święta Bożego Narodzenia! Poprowadzi nas ks. Mateusz Pobihuszka z Kargowej!

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny.

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć ŚWIECE na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom: mała– 5 zł., duża – 12 zł.

 

Bardzo serdecznie dziękuje za podjęcie się zmiany tapicerki w sediliach w prezbiterium naszej świątyni Panu Rafałowi Żezale, za troskę o naszą świątynię , trud pracy w minionym tygodniu ! Bóg zapłać!