Ogłoszenia parafialne 25.09.2016

Dzisiaj: pielgrzymka nauczycieli i wychowawców do Rokitna. Przy drzwiach: zbiórka do puszek na KUL i na Wydział Teologiczny w Zielonej Górze. Dzieci ze szkoły rozprowadzają cebulki żonkili w ramach akcji „Pola Nadziei’ wspierającej działalność Hospicjum. We czwartek Świętych Archaniołów – Michała, Gabriela i Rafała.

Młodzież z klas II i III Gimnazjum, która pragnie rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania zapraszam w czwartek o 18.00 do Kościoła.

W sobotę 1 października rozpocznie się Nabożeństwo Różańcowe, modlimy się w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o 17.15. Zapraszamy!
I sobota miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

Za tydzień w niedzielę 2 października Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Rokitna wyjazd o godz. 7.30.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 12.00 dzieci z klas III –Komunijne, będą miały poświęcone i rozdane różańce.

Zapowiedzi przedślubne:

(I) Oskar Tajsner, stanu wolnego, zamieszkały: Zielona Góra
i Anna Szul,
stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

(II) Ryszard Filipiak, stanu wolnego, zamieszkały: Zielona Góra
i Martyna Rydzak,
stanu wolnego, zamieszkała: Nowa Sól

(III) Michał Popiel, stanu wolnego, zamieszkały: Zielona Góra
i Aleksandra Zwolak,
stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku
ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.