Ogłoszenia parafialne 04.09.2016

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 dzieci z klas I będą miały poświęcone tornistry
i przybory szkolne.

Młodzież ze szkół średnich przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania ma obowiązkowe spotkania w poniedziałek 5.09, wtorek 6.09 i piątek 9.09 o godz. 18.40 w Kościele.

Sakrament Bierzmowania w naszej parafii 14 września o godz. 17.00.

W czwartek święto Narodzenia NMP – błogosławieństwo ziarna i nasion.

W sobotę 17 września IV Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium w Międzyrzeczu.

W niedzielę 2 października Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Rokitna. Wyjazd o godz. 7.30. Zapisy w zakrystii, lub w biurze Caritas

Serdecznie dziękuję na ręce p. Prezesa Lug-u Ryszarda Wtorkowskiego za podarowanie dwóch projektorów –do iluminacji zewnętrznej naszej „Bramy Miłosierdzia”, dziękuję p. Wojciechowi Dyla i Krzysztofowi Kubackiemu za gratisowy montaż.

Dziękuje firmie p. Bogumiła i Adama Lubas za dar kamieni przy ścianach świątyni. Wolontariuszom za Ich rozmieszczenie. Bóg Zapłać!