Ogłoszenia parafialne 14.08.2016

Taca dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na KUL i Instytut Teologiczny w Zielonej Górze. Za ofiary serdeczne Bóg Zapłać.

Jutro w poniedziałek 15 sierpnia, w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Msze św. jak w każda niedzielę, Diecezjalny Odpust i Dożynki w Rokitnie. W naszym kościele PZ Caritas będzie rozprowadzał wiązanki z ziół, zbóż i kwiatów.

We wtorek Imieniny ks. Biskupa Stefana Regmunta. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizanci

Zostały zakończone prace przed Kościołem. Serdeczne Bóg Zapłać Wszystkim zaangażowanym! Dziękuje Firmie p. Krzysztofa Kubackiego za ułożenie kostki. Firmie ZPB Kaczmarek za dobrą cenę materiału, p. Kamili Marcinkiewicz za projekt.
Za gratisowe prace ziemne sprzętem, ziemię i grys Firmie p. Bogumiła
i Adama Lubas. Za podarowanie tłucznia p. Mariuszowi i Annie Feszter

Dziękuje za niwelowanie ziemi i sianie trawy: p. Kazimierzowi i Aureli Wilczek, Aleksandrowi Zielińskiemu, Janowi Zbytniewskiemu, Waldemarowi Mrzyk, Władysławowi Mastej, Januszowi Nowak, Józefowi Jankowskiemu, Mirosławowi Marczewskiemu, Jerzemu Szajkowskiemu, Adamowi Graczyk i Zygmuntowi.

Za tydzień III niedziela miesiąca, okazja do złożenia ofiar na uregulowanie należności za bruk przed Kościołem.

Wyjeżdżającym na Wakacje życzymy pięknej pogody i wspaniałych wrażeń, dobrego odpoczynku. Dziękuje za pozdrowienia z miejsc wypoczynku.