Ogłoszenia parafialne 29.05.2016

Zapraszam dzisiaj na Nabożeństwo Majowe o godz. 17.15. w tygodniu o 17.30. Od środy Nabożeństwo Czerwcowe - w tym tygodniu z procesją o godz. 17.30. w niedzielę o godz. 17.30. Zapraszamy.

W środę 1 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka- modlimy się w intencji wszystkich dzieci.

W czwartek od 17.00 Adoracja Eucharystyczna i modlitwa w int. Powołań.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, z rana odwiedzę chorych z posługą sakramentalną z racji I piątku miesiąca. Okazja do Spowiedzi codziennie pół godziny przed Msza św. w tym dniu nie obowiązuje post.

W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 zmiana tajemnic różańcowych
i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

Za tydzień w niedzielę Dzień Dziękczynienia wotum za niepodległość i wolność. Zbiórka na Świątynie Opatrzności przy drzwiach Kościoła.

Zapowiedzi przedślubne:

Artur Cukier, stanu wolnego, zamieszkały: Zielona Góra i Joanna Wesołowska, stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

Łukasz Nieroda, stanu wolnego, zamieszkały: Piechowice i Elżbieta Kwarto, stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.