Ogłoszenia parafialne 15.05.2016

Zapraszam na Nabożeństwo Majowe - poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny w niedzielę o godz. 17.15, w pozostałe dni o godz. 17.30.

W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.

W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Za tydzień o godz. 12.00 Rocznica I Komunii. Spowiedź św. dla dzieci w sobotę od 17.00

Przed drzwiami Kościoła została wylana belka - fundament pod Łuk –Bramę Miłosierdzia, serdecznie dziękuję Firmie Diament- Budownictwo za pomoc, dalszy etap to montaż 4 elementów prefabrykowanego żelbetu, które niebawem przyjadą z Wrocławia.

W minionym tygodniu złożyłem zapytanie ofertowe na wykonanie Ambony i Chrzcielnicy z kamienia – którego wykonany jest ołtarz. Czekamy też na odpowiedź w sprawie drzwi zewnętrznych. Trwają też uzgodnienia z miastem w sprawie odprowadzenia wody deszczowej.

Za dar serca – dzisiejsze ofiary na Budowę - serdecznie „Bóg Zapłać”!

Polecam dzieło budowy modlitwie Wszystkich!