Ogłoszenia parafialne 24.04.2016

Dziś zbiórka w całej Europie na pomoc dla Ukrainy – przy drzwiach Kościoła. Za ofiary „Bóg zapłać”

Gratuluje Ministrantom z gimnazjum, zajęli I miejsce – zwyciężyli trzy dekanaty zielonogórskie, za tydzień kolejny etap – półfinał. Dziękuje Dyrekcji i Pracownikom Szkół w Przylepie za boiska i pomoc!

Od przyszłej niedzieli – 1 maja – Nabożeństwa Majowe.

Zapowiedzi przedślubne:

Michał Lulka, stanu wolnego, zamieszkały: Zielona Góra i Karolina Dubicka, stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

Patryk Graczyk, stanu wolnego, zamieszkały: Zielona Góra i Beata Wojno, stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

Aleksander Mastej, stanu wolnego, zamieszkały: Zielona Góra i Patrycja Klebaniuk, stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.