Pozwolenie na użytkowanie Kościoła

Dokładnie 4 lata i 9 miesięcy trwa budowa tej Świątyni, od początku. Wielką Radością jest dla mnie poinformować Was Kochani – że uzyskaliśmy odbiór z nadzoru budowlanego i pozwolenie na użytkowanie Kościoła.

Bardzo serdecznie dziękuje Wam – za to Wspólne dzieło- za Wszystko co się już udało.

Dziękuje wszystkim zaangażowanym formalnie przy sprawach papierowych: p. Tomaszowi Winograd, p. Mieczysławowi Kondratowiczowi, p. Przemysławowi Błoch, p. Wojciechowi Dyla, pp. Jackowi Sosnowskiemu, p. Tadeuszowi Buśko, p. Rafałowi Szymońskiemu,

7 lat temu stając pośród Was nie uwierzyłbym – że jest to możliwe w tak krótkim czasie. Przykłady z sąsiedztwa zresztą są zgoła inne.

Dziękuje za prace Panu Wojciechowi Dyla, Wiesławowi Pierzga, Tomaszowi Walkowiak, Mariuszowi Popek, Adamowi Graczyk i Januszowi Nowakowi

Zostało prac jeszcze sporo, ale już dziś zupełnie legalnie – możemy korzystać z naszego Kościoła. A ten dawny przechodzi do historii.

Serdeczne „Bóg zapłać”, za wielkie zaangażowanie w nasze dzieło!