Ogłoszenia parafialne 28.03.2016

Dzisiaj w II Dzień Świąt Wielkanocy Msze św. według porządku niedzielnego. 8.00, 10.30, 12.00, 18.00. Taca będzie przeznaczona na potrzeby KUL-u.

Osiem pierwszych dni w Okresu Wielkanocnego stanowi Oktawę Paschy
i obchodzi się je jako Uroczystości Pańskie.

Codziennie wieczorem po Mszy św. o godz. 18.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w ramach Nowenny przed Świętem Bożego Miłosierdzia.

Przyszła Niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego - święto Caritas. Zapraszamy na 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!

Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej za wartę przy Grobie Pańskim, dziś straż świętuje tradycyjnie swoje święto, podtrzymujmy naszą tradycję.

Dziękujemy za ofiary na kwiaty i kwiaty, p. Marzenie Król, p. Kazimierze Popek za kompozycje kwiatowe przygotowanie Kościoła na Triduum Paschalne i Święta Wielkanocne!

Bóg zapłać za Projekt i Wykonanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego p. Elżbiecie Chromicz, p. Tadeuszowi Wysockiemu, Jerzemu Szajkowskiemu i Adamowi Graczyk, Dziękuje Służbie Liturgicznej Ołtarza – Szafarzowi, Ministrantom i Lektorom!,

Młodzieży Śpiewającej – Scholom, p. Organiście Sebastianowi, p. Katechetkom, Komentatorom, Wszystkim Zaangażowanym!

Wam Drodzy za uczestniczenie i piękne Świadectwo Waszej Wiary! Serdeczne Bóg Zapłać!

Zapowiedzi przedślubne:

Michał Połczyński, stanu wolnego, zamieszkały: Zielona Góra i Daria Emilia Szymkowiak, stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

(I) Łukasz Adam Chudziak, stanu wolnego, zamieszkały: Międzyrzecz i Magda Sylwia Nagaj, stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!