Ogłoszenia parafialne 20.12.2015

W poniedziałek, wtorek i środę roraty  o 18.00.

We wtorek o godz. 9.00 zapraszam chętnych do pomocy przy choinkach.  Młodzież do pomocy w dekoracji w środę od godz. 11.00 zapraszam.

Chorych odwiedzę z racji świąt w środę w godzinach porannych – jest to wizyta już na styczeń, jeśli ktoś chciałby zgłosić dodatkowe osoby proszę o kontakt.

W czwartek 24 grudnia Wigilia Narodzenia Pańskiego – prosimy o zachowanie tradycyjnego postu.
Na pamiątkę gwiazdy betlejemskiej, o której mówi św. Mateusz, a którą ujrzeli Mędrcy „bardzo się uradowali” w Polsce rozpoczyna się uroczysta Wieczerza Wigilijna, gdy ukaże się pierwsza gwiazda na niebie. Wieczerza ma charakter religijny (czytanie Ewangelii św. Łukasza, łamanie się opłatkiem, modlitwa).

Pasterki z żywą szopką: o godz. 22.00 -  (szczególnie dla dzieci i osób starszych)
                                    0 godz. 24.00 Tradycyjna Pasterka  - Zapraszamy.
taca z pasterki przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Dziecka.

W piątek  25 grudnia Uroczystość Narodzenia Pańskiego –Msze św. o godz. 10.30, 12.00, 18.00. ( nie ma 8.00)

W sobotę 26 grudnia - II dzień świąt Bożego Narodzenia
Msze św. o godz. 8.00, 10.30, 12.00, 18.00.

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć ŚWIECE na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. PZ Caritas rozprowadza sianko na stół wigilijny.

Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę z racji III niedzieli miesiąca, które są przeznaczone uregulowanie prac kamieniarskich.

Bóg zapłać za uczestniczenie w rekolekcjach, adwentowe skupienie
i wszelkie dary na stół plebanijny!

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom  za wspólną liturgię!