Ogłoszenia parafialne 29.11.2015

Rozpoczyna się Adwent i Nowy Rok Liturgiczny. Adwent jest czasem świątecznego i radosnego oczekiwania.

Od poniedziałku do piątku Msze św. Roratnie o Najświętszej Maryi Pannie o godz. 18.00 –zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Młodzież z gimnazjum zapraszam na spotkanie przygotowujące do Sakramentu bierzmowania w poniedziałek o 18.30, w kościele.

W środę podczas Mszy św. o godz. 18.00 poświęcimy opłatki na stół wigilijny, od tego dnia Upoważnione Osoby  roznoszą po domach opłatki. Ofiary składane w tym roku są przeznaczone uregulowanie należności za  prace kamieniarskie wewnątrz Kościoła.

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. okazja do spowiedzi miesięcznej codziennie od 17.30.

W czwartek przed Mszą św. od 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne.

Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych.

W sobotę Nabożeństwo ku Czci Niepokalanego Serca Maryi i Zmiana tajemnic dla czcicieli ŻR.

W przyszłą niedzielę (II Adwentu) Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie i okazja wsparcia ofiarami do puszek przy wyjściu z Kościoła.

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć ŚWIECE na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom: mała– 5 zł.,  duża – 12 zł.

Bardzo serdecznie dziękuje za trud pracy w minioną sobotę Wszystkim Zaangażowanym we wnętrzu Kościoła. W kolejną sobotę o godz. 11.00 zapraszam chętnych do pomocy przy pracach porządkowych.