Ogłoszenia parafialne 22.11.2015

Gościmy dzisiaj ks. Radosława Gabrysza Profesora z Seminarium. Modlimy się w intencji Dzieła Powołań, Bóg zapłać za ofiary na tace dziś przeznaczone na utrzymanie Seminarium Duchownego.

Kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich zapraszam na spotkanie
 w poniedziałek 22.11 po Mszy św. ok. 18.30 w Kościele.

W sobotę 28 listopada organizowany jest VIII bal charytatywny związany z budowa Kościoła. Są jeszcze wolne miejsca.

Za tydzień I Niedziela Adwentu – Nowy Rok Liturgiczny. taca przeznaczona będzie na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r.

Bardzo serdecznie dziękuje za trud pracy w minioną sobotę Wszystkim Zaangażowanym wewnątrz Kościoła i na zewnątrz.

W kolejną sobotę o godz. 11.00 zapraszam chętnych do pomocy przy pracach porządkowych, umycia okien, ławek.