Ogłoszenia parafialne 21.06.2015

Nabożeństwo Czerwcowe - codziennie po Mszy św. wieczornej ok. godz.  18.30.  w niedzielę  o godz. 17.30. Zapraszamy.

W poniedziałek Msza św. w intencjach polecanych przez wstawiennictwo św. Rity

W wtorek Dzień Ojca, pamiętajmy o wdzięczniej modlitwie za naszych ojców.

W środę Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.

W piątek Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014 /15. Zapraszamy Serdecznie Dzieci, Młodzież, Nauczycieli, Katechetów Wychowawców  i Rodziców na Mszę św. o godz. 9.00.
Okazja do Spowiedzi św. od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30.

Słowo wdzięczności kieruję na ręce Rady Sołeckiej i Wszystkich zaangażowanych w trud organizacji Jarmarku Antoniego w parku. Organizatorzy przekazali na cele budowy 5000,00 PLN – pieniądze przeznaczone zostały na zakup dalszych urządzeń do kotłowni - Dziękuje za wykonanie alarmu p. Jarosławowi Lechockiemu, oraz wyszalowanie schodów p. Tomaszowi Winograd.

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom  za wspólną liturgię!