Ogłoszenia parafialne 31.05.2015

Zapraszam dzisiaj na  Nabożeństwo Majowe o godz. 17.15. Od poniedziałku Nabożeństwo Czerwcowe -  codziennie po Mszy św. wieczornej ok. godz.  18.30.  w niedzielę  o godz. 17.30. Zapraszamy.

W poniedziałek  1 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka- modlimy się w intencji wszystkich dzieci. Młodzież z naszej parafii 14 osób przyjmie Sakrament Bierzmowania w Czerwieńsku

4 czerwca (czwartek) Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. o godz. 8.00, 12.oo,

O godz. 12.00 Uroczysta Msza św. Po M
szy św. procesja eucharystyczna ulicami naszej miejscowości: Handlową, Kosową, Kolejową . Ołtarze:

1. na skrzyżowaniu ul. Handlowej i Kolistej obok posesji p. Zwiernik
 2. na ul. Kosowej obok posesji p. Walkowiak
 3. na ul. Kolejowej obok posesji p. Nowak

4. Przed Kościołem

Prosimy mieszkańców o pomoc w przygotowaniu ołtarzy, zaangażowanie się oraz udekorowanie domów i okien.

Dziewczynki do sypania kwiatków zapraszamy na próbę  w środę o godz. 17.00.

W piątek z rana odwiedzę chorych z posługą sakramentalną z racji I piątku miesiąca. Okazja do Spowiedzi codziennie pół godziny przed Msza św.

W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 zmiana tajemnic różańcowych i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

Za tydzień w niedzielę Dzień Dziękczynienia wotum za niepodległość i wolność. Zbiórka na Świątynie Opatrzności przy drzwiach Kościoła.