Ogłoszenia parafialne 10.05.2015

Dziś zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w Nepalu.

Zapraszam na  Nabożeństwo Majowe - poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny w niedzielę  o godz. 17.15, w pozostałe dni o godz.  17.30.

Młodzież z gimnazjum przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 18.30.

W środę wspomnienie Matki Bożej z Fatimy, a w sobotę św. Andrzeja Boboli.

Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to III niedziela miesiąca – taca przeznaczona na budowę kościoła.

Dziękuję serdecznie Rodzicom Dzieci I Komunijnych, którzy ufundowali I witraż do naszego Kościoła. Chętnych ofiarodawców na kolejne witraże – zapraszam do zakrystii.

Serdecznie dziękuje Wszystkim Zaangażowanym Panom przy czyszczeniu i rozbiórce budynków obok.

Serdecznie dziękuje p. Przemysławowi Błoch za Dokumentację Projektową rozbiórki, załatwienie formalności i kierownictwo budowy.

Dziękuje Panom Adamowi i Bogumiłowi Lubas za bezinteresowne rozebranie i oczyszczenie placu, wywiezienie gruzu.

Wszystkim zaangażowanym Panom – Serdeczne Bóg zapłać!

Zapowiedzi przedślubne:

(III) Daniel Stawiarski, stanu wolnego, zamieszkały: Kowary i Joanna Gogała, stanu wolnego, zamieszkała: Przylep

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.