Ogłoszenia parafialne 19.04.2015

Za tydzień w Niedzielę Dobrego Pasterza – początek tygodnia modlitw za powołania.

W poniedziałek po  Mszy św. o godz. 18.30 Rodziców dzieci I-szo komunijnych zapraszam na spotkanie. Podczas spotkania, będzie możliwość odbioru Alb.

W środę Msza św. w intencjach polecanych rzez wstawiennictwo  św. Rity

W czwartek Uroczystość św. Wojciecha – Patrona Polski.

Trwają prace przy naszym Kościele. Pragnę serdecznie podziękować za gratisowe opracowanie projektowe i pomoc w załatwianiu formalności urzędowych Panu Przemysławowi Błoch. W minionym tygodniu wykonaliśmy  przyłącze wodne do Kościoła. Dziękuje za bezinteresowne prace: Panu Jackowi Sosnowskiemu i Leszkowi Niziołkowi,  Za prace ziemne Panu Adamowi i Bogumiłowi Lubas. Za gratisowe odtworzenie nawierzchni Zdzisławowi i Krzysztofowi Kubackim.

Dziękuje za podarowanie glazury na kotłownie firmie Glazuris. Panom Adamowi Graczyk i Januszowi Nowak za jej położenie.

Dziękuje Panu Danielowi Polak za przystępną ofertę kotłowni, na której zakup przeznaczona jest dzisiejsza taca.  Pragnę bardzo serdecznie podziękować, wszystkim zaangażowanym parafianom.

Mam nadzieję, że za dwa tygodnie będzie już pierwszy witraż w oknie

i kompletny projekt wszystkich, z możliwością rezerwacji i wykupu. Serdeczne Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na tacę! Polecam nasze dzieło budowy modlitwie!

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom  za wspólną liturgię!