The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 22.03.2015

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

 

Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii czwartek, piątek, sobota: (26, 27, 28.03). Rekolekcjom będzie przewodniczył ks. prof. Radosław Gabrysz. Nauki rekolekcyjne na Mszach św. o godz. 9.00, 15.00 i 18.00.

 

 


Spowiedź św. w sobotę 28.03 od 8.00 do 9.00, od 14.00 do 15.00  i od 17.00 do 18.00. Zachęcam każdego z Was Drodzy do udziału w rekolekcjach i przystąpienia do Sakramentu Pokuty.

 

 

 

PZ Caritas zaprasza do złożenia produktów do kosza w ramach Akcji świątecznej wspierającej ubogie rodziny z naszej parafii, dziękujemy za złożone dary!

 

 

 

We środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego Dzień Świętości Życia. Msza św. o godz. 18.00. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego możemy podjąć duchową adopcję dziecka poczętego – modlitewne zobowiązanie, podjęte przez konkretną osobę w intencji jednego dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Imię tego dziecka znane jest jedynie Bogu. Przez 9 miesięcy ogarniamy modlitwą dziecko i Jego Rodziców prosząc Boga o szczęśliwe narodzenie i dobre wychowanie.

 

W Zielonej Górze od 23 do 29 marca odbywać się będzie X Festiwal Życia pod hasłem „Oddam serce w czyste ręce”. Zapraszamy do zapoznania się z planem festiwalu umieszczonym na plakatach, ulotkach i stronach internetowych oraz zapraszamy do czynnego w nim uczestnictwa. Organizatorzy przygotowali wiele różnych wydarzeń, m.im.: koncert zespołu New Message; projekcje filmu „Karolina” czy „ Kochając wroga”, w Teatrze Lubuskim wystąpi teatr klerycki ze sztuką „Dziecko Noego”, będzie również czas na modlitwę oraz możliwość ukazania radości i świadectwa życia małżeńskiego i rodzinnego podczas Marszu dla Życia. Serdecznie zapraszamy. (prosimy o szczególne słowo zachęty i zaproszenia na Marsz – niedziela 29 marca ok. godz. 13.30 – z parafii pw. Najświętszego Zbawiciela do parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze). Wydarzenia w Niedzielę Palmową są jednocześnie programem na tegoroczny Światowy Dzień Młodzieży.

 

 

 

Droga Krzyżowa w piątek: - o godz. 17.00 dla dzieci, - ok. godz. 18.30 dla dorosłych i młodzieży

 

 

 

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.10 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

 

 

 

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszek.

 

 

 

Parafia nasza współorganizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej – w dniach 4 -13 października 2015. Wylot z Warszawy. 8 całych dni pobytu na ziemi Jezusa. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii. Zapraszamy

 

 

 

Składam serdeczne słowa podziękowania dla zaangażowanych osób, którzy w minionym tygodniu trudzili się przy budowie, sprzątaniu i wokół Kościoła.  Serdeczne Bóg zapłać! Chętnych do pomocy zapraszam w sobotę o 11.00 do rozstawienia ławek!

 

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom  za wspólną liturgię!