The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 30.12.2014

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

Rozpoczyna się Adwent i Nowy Rok Liturgiczny. Adwent jest czasem świątecznego i radosnego oczekiwania.

Gościmy dzisiaj ks. Radosława Gabrysza Profesora naszego Seminarium. Modlimy się w intencji Seminarium, Bóg zapłać za ofiary na tace dziś przeznaczone na utrzymanie Seminarium.  

 

 Od poniedziałku do piątku Msze św. Roratnie o Najświętszej Maryi Pannie o godz. 18.00 –zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

 

Młodzież z gimnazjum zapraszam na spotkanie przygotowujące do Sakramentu bierzmowania w poniedziałek o 18.30, w kościele.

 

W środę podczas Mszy św. o godz. 18.00 poświęcimy opłatki na stół wigilijny, od tego dnia Upoważnione Osoby  roznoszą po domach opłatki. Ofiary składane w tym roku są przeznaczone na Elewację zewnętrzną Kościoła.

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. okazja do spowiedzi miesięcznej codziennie od 17.30.

W czwartek przed Mszą św. od 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne.

 

Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych.

 

W sobotę Nabożeństwo ku Czci Niepokalanego Serca Maryi i Zmiana tajemnic dla czcicieli ŻR.

 

W przyszłą niedzielę (II Adwentu) Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie i okazja wsparcia ofiarami do puszek przy wyjściu z Kościoła.

 

W przyszłą niedzielę uroczysta Msze św. z okazji Święta Pszczelarza
o godz. 12.00 z udziałem pszczelarzy.

Za tydzień dzieci z klas II będą miały poświęcone i rozdane książeczki do modlitwy na Mszy św. o godz. 10.30 - wyjątkowo. Spotkanie dla Rodziców w poniedziałek 8.12.2014 po Mszy św. wieczornej.

 

Zapowiedzi przedślubne:


(III) Marcin Daniel CICHECKI, stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Beata KOTLARSKA, stanu wolnego, zamieszkała: Przylep

 

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.