Ogłoszenia parafialne 16.11.2014

Kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich zapraszam na spotkanie w poniedziałek 17.11 po Mszy św. ok. 18.30 w Kościele.

W sobotę 22.11 Msza św. w intencjach polecanych św. Ricie, z ucałowaniem relikwii.

W sobotę 29 listopada Rada Sołecka Przylepu organizuje V bal charytatywny związany z budowa Kościoła. Bal organizowany jest w stołówce Elektrociepłowni w Zielonej Górze, przy ul. Zjednoczenia, cena pozostaje bez zmian.

Za tydzień taca przeznaczona jest na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r.

Bardzo serdecznie dziękuje za wsparcie budowy naszego kościoła - za dzisiejsze ofiary złożone na tace; przeznaczone są na ocieplenie
i elewację zewnętrzną Kościoła. Dwie boczne ściany są już prawie wykończone. Otrzymaliśmy wsparcie z Diecezji na budowę, które pomoże uregulować należność. Firma Malbud prowadzi nadal prace przy naszym Kościele. Polecam nasze dzieło budowy modlitwie!

Zapowiedzi przedślubne:

(II) Marcin Daniel CICHECKI, stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Beata KOTLARSKA, stanu wolnego, zamieszkała: Przylep

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.