Ogłoszenia parafialne 2.11.2014

Modlitwy za zmarłych z Wypominkami rozpoczniemy dzisiaj 2 listopada (Dzień zaduszny) w niedzielę o godz. 17.15.  w dni powszednie po Mszy św. wieczornej ok. 18.30, Zapraszamy. W dniach oktawy możemy zyskać odpust za zmarłych. Karty wypominkowe, prosimy składać  na tacę lub w zakrystii.

W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. okazja do spowiedzi miesięcznej codziennie od 17.30.

W czwartek przed Mszą św. od 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne.

Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych.

W sobotę 29 listopada Rada Sołecka Przylepu organizuje V bal charytatywny związany z budowa Kościoła. Niebawem pojawią się plakaty i zaproszenia. Bal organizowany jest w stołówce Elektrociepłowni w Zielonej Górze, przy ul. Zjednoczenia, cena pozostaje bez zmian.

Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie.

Pragnę podzielić się radością – w ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy Organy Piszczałkowe 7 głosowe do nowego Kościoła, z parafii św. Antoniego w Pfungstadt (diecezja Kolonia). Ponieśliśmy tylko koszty transportu. Niebawem zostaną złożone, mam nadzieję, że podczas świąt zagrają.