The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 14.09.2014

Drukuj

 

W poniedziałek  Matki Bożej Bolesnej -  Uroczystość Odpustowa u naszych Sąsiadów w  Kościele w Płotach – Eucharystia Odpustowa o godz. 18.00. 

 

 

W czwartek  18 września  św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży i Patrona Polski. 

 

Spotkanie dla Rodziców dzieci z klas II przygotowujących się do I Komunii św. w czwartek po Mszy św. ok. godz. 18.30.

 

W sobotę  20 września II Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium w Międzyrzeczu.

 

W przyszła niedzielę:  Dzień Środków Społecznego Przekazu, Pielgrzymka Świata Pracy na Jasną Górę

 

W niedzielę 5 października Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Rokitna. Wyjazd o godz. 7.30. Zapisy w zakrystii, lub w biurze Caritas

 

Za tydzień III niedziela miesiąca, okazja do złożenia ofiar na budowę – zbieramy na ocieplenie i elewację zewnętrzną Kościoła. Od środy Firma Malbud rozpocznie prace przy naszym Kościele.

 

W minionym tygodniu została zakupiona wełna mineralna na ocieplenie stropu- sufitu w nowym kościele. Bardzo serdecznie dziękuje za pomoc w rozładunku  2 tirów wełny – 1000 m 2 materiału na ocieplenie firmie Pana Adama i Bogumiła Lubas oraz wszystkim Wolontariuszom: Adamowi Graczyk, Romanowi Trojanowskiemu, Janowi Zbytniewskiemu, Januszowi Nowak, Tadeuszowi Wysockiemu, Michałowi Dyli, Leszkowi Pietrzak, Marcinowi Padjasek, Marcinowi Szocińskiemu, Waldemarowi Rechenberg, Jarkowi Grądzkiemu.

 

Zły stan techniczny pokrycia dachowego i kominów, brak ocieplenia, liczne przecieki, wilgoć w budynku na plebanii zmusił nas do konieczności podjęcia prac. Trwają roboty na dachu. Bardzo dziękuje za pomoc: p. Domininkowi Baranowskiemu – firmie Wobadachy  za materiały, p. Tadeuszowi Konieczka za wywóz gruzu, oraz panom pomagającym.