The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 19.07.2014

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

 

W piątek 25 lipca św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych, których zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00, po Mszy św. poświęcenie samochodów i pojazdów mechanicznych. Po Mszy św. możemy włączyć się w misyjną Akcję św. Krzysztofa – podaruj 1 grosz za 1 km jazdy bez wypadku na misyjne środki transportu. Zbiórka do puszek przy drzwiach.

 

W sobotę 26 lipca św. Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny. Dzień modlitewnej pamięci o rodzicach, dziadkach i rencistach.

Piesza Pielgrzymka Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej na Jasną Górę od 2.08 do 12.08.2014. Zachęcam do udziału w pielgrzymce. Spotkanie Informacje i zapisy w Zielonej Górze, parafia św. Alberta w niedzielę 27.07. po Mszy św. o godz. 18.30.

Wyjeżdżającym na Wakacje życzymy pięknej pogody i wspaniałych wrażeń, dobrego odpoczynku. Dziękuje za pozdrowienia z miejsc wypoczynku.

Zapowiedzi przedślubne:

 (I)  Paweł Kamil Rychły, stanu wolnego, zamieszkały: Płoty i Monika Maciejewska, stanu wolnego, zamieszkała: Zbąszyń

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.