Ogłoszenia parafialne 23.03.2014

Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
* Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.00
* Droga Krzyżowa w piątek- o godz. 17.00 dla dzieci

- ok. godz. 18.30 dla dorosłych i młodzieży

Spotkanie kandydatów do Bierzmowania ze szkoły średniej w środę 26.03 ok. 18.45, po Mszy św. wieczornej.

Dzisiaj zbiórka do puszek  na Cele Misyjne Ad Gentes.

We wtorek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego Dzień Świętości Życia. Msza św. o godz. 18.00. Płoty 16.30W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego możemy podjąć duchową adopcję dziecka poczętego – modlitewne zobowiązanie, podjęte przez konkretną osobę w intencji jednego dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Imię tego dziecka znane jest jedynie Bogu. Przez 9 miesięcy ogarniamy modlitwą dziecko i Jego Rodziców prosząc Boga o szczęśliwe narodzenie i dobre wychowanie.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszek.

Parafia nasza organizuje Pielgrzymkę do Włoch – w dniach 24 kwietnia – 3 maja 2014. W programie pobyt w Rzymie –kanonizacja bł. Jana Pawła II, Padwa, Cascia,  Asyż, San Giovanni Rotundo i wiele innych miejsc. Zapraszamy – są wolne miejsca.

Zapowiedzi przedślubne:

(I) Łukasz Mikołajczyk, stanu wolnego, zamieszkały: Zagórze i Judyta Sidoruk, stanu wolnego, zamieszkała: Zagórze

(I) Marcin Andrzej Sudzik, stanu wolnego, zamieszkały: Zielona Góra i Małgorzata Maria Wysocka, stanu wolnego, zamieszkała: Przylep

(III) Kamil Tabaka, stanu wolnego, zamieszkały: Płoty i Anna Konkol, stanu wolnego, zamieszkała: Płoty

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.