The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 09.02.2014

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

 

Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

 

We wtorek 11 lutego NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Zapraszam o 18.00 na Msze  św. w intencji chorych i ich opiekunów z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych. Zapraszamy Chorych i Ludzi w podeszłym wieku.

 

 

Serdecznie zapraszamy na kurs przedmałżeński – w formie tzw. „wieczorów dla zakochanych”. Pierwsze spotkanie w najbliższy wtorek 11 lutego przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze. Kurs składa się z dziewięciu kolejnych spotkań wtorkowych. Szczegółowe informacje oraz zapisy u organizatorów. Tel. Paweł i Katarzyna Konsurowie 601 965 737.

 

2. Serdecznie zapraszamy na „Niedzielny Walentynkowy Wieczór” na Mszę św. 16 lutego o godz. 19.15 do parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze. Mszy św. będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi ks. Mariusz Dudka – duszpasterz rodzin. Szczególne zaproszenie skierowane jest do wszystkich zakochanych – zarówno narzeczonych, jak i małżonków. Po Eucharystii odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa wstawiennicza nad parami.

 

W sobotę 22 lutego Rada Sołecka Przylepu organizuje V bal charytatywny związany z budowa Kościoła. Bal organizowany jest w stołówce Elektrociepłowni w Zielonej Górze, przy ul. Zjednoczenia, cena pozostaje bez zmian.

 

Dziękuje za pomoc w poniedziałek, środa i w sobotę wewnątrz nowego Kościoła wszystkim zaangażowanym Panom.


Zapowiedzi przedślubne:

(III) Norbert Libner, stanu wolnego, zamieszkały: Osiecznica i Joanna Jasińska, stanu wolnego, zamieszkała: Płoty

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.