The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 02.02.2014

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_antoni.jpeg

 

Dzisiaj 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego –MB Gromnicznej, na Mszy św. poświęcenie świec (gromnic). 2 luty to Dzień Życia Konsekrowanego. Od święta Ofiarowania Pańskiego rozpoczyna się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej w diecezji naszej.

 

 

W sobotę 22 lutego Rada Sołecka Przylepu organizuje V bal charytatywny związany z budowa Kościoła. Niebawem pojawią się plakaty i zaproszenia. Bal organizowany jest w stołówce Elektrociepłowni w Zielonej Górze, przy ul. Zjednoczenia, cena pozostaje bez zmian.

 

Chętnych do pomocy w rozbieraniu dekoracji Bożonarodzeniowej zapraszam w poniedziałek o godz. 9.00 do Kościoła. Dziękuje za pomoc w piątek wewnątrz nowego Kościoła wszystkim zaangażowanym Panom.

 

W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. okazja do spowiedzi miesięcznej codziennie od 17.30.

 

W czwartek przed Mszą św. od 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne.

 

Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych.

 

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom  za wspólną liturgię! Zakończyła się Wizyta Duszpasterska- kolęda...
Dziękuje Wam Drodzy Parafianie za miłe i życzliwe przyjęcie w Waszych domach rodzinnych, za wspólną modlitwę, rozmowy, zatroskanie o Kościół Parafialny, o dzieło budowy i wspólnotę parafialną,  za ofiary i wszelkie dobro ...
„Bóg zapłać”


Zapowiedzi przedślubne:

 (II) Norbert Libner, stanu wolnego, zamieszkały: Osiecznica i Joanna Jasińska, stanu wolnego, zamieszkała: Płoty

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.