Ogłoszenia parafialne 26.01.2014

W związku z kolędą Msza św. w poniedziałek, środę i piątek o godz. 9.00. w wtorek 7.30, czwartek o 8.30. W sobotę dzień Kolędy uzupełniającej – adresy proszę zgłaszać w zakrystii.

Dziś przypada Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce.

W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 zmiana tajemnic różańcowych i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

W przyszłą niedzielę 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego –MB Gromnicznej, na Mszy św. poświęcenie świec (gromnic).

2 luty to Dzień Życia Konsekrowanego. Od święta Ofiarowania Pańskiego rozpoczyna się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej w diecezji naszej.

W sobotę 22 lutego Rada Sołecka Przylepu organizuje V bal charytatywny związany z budowa Kościoła. Niebawem pojawią się plakaty i zaproszenia. Bal organizowany jest w stołówce Elektrociepłowni w Zielonej Górze, przy ul. Zjednoczenia, cena pozostaje bez zmian.

Zapowiedzi przedślubne:

(I) Norbert Libner, stanu wolnego, zamieszkały: Osiecznica
i Joanna Jasińska, stanu wolnego, zamieszkała: Płoty

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.