Ogłoszenia parafialne 03.11.2013

Zapraszam do udziału w  Modlitwach za zmarłych z Wypominkami. Codziennie po Mszy św. wieczornej ok. 18.30, dzisiaj o godz. 17.15.

W dniach oktawy do 8.11 możemy zyskać odpust za zmarłych. Karty wypominkowe, można jeszcze składać  na tacę lub w zakrystii.

W piątek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – Matki Kościołów Miasta i świata.

Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w środę 6.11.

W sobotę 16 listopada Rada Sołecka Przylepu organizuje IV bal charytatywny związany z budowa Kościoła. Niebawem pojawią się plakaty i zaproszenia. Bal organizowany jest w stołówce Elektrociepłowni w Zielonej Górze, przy ul. Zjednoczenia, cena pozostaje bez zmian.

Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie.