Ogłoszenia parafialne 20.10.2013

Nabożeństwo Różańcowe, w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o 17.15. Dzieci zapraszam we wtorek i piątek. Zapraszamy!

Dzisiaj Niedziela Misyjna, rozpoczyna Tydzień Misyjny. Za tydzień gościć będziemy kleryków z WSD Misjonarzy Oblatów NMP w Obrze, którzy będą rozprowadzać kalendarze. Taca przeznaczona na cele misyjne.

Karty wspominkowe wyłożone na stoliku, można zabrać do domu.

Dzisiaj  III niedziela miesiąca, Bóg Zapłać za ofiary na budowę - na dalsze prace w Kościele.

Bardzo serdecznie dziękuje Firmie Rosner z Przylepu – za dowiezienie kolejnych ławek – oraz Panom Waldemarowi Mrzyk, Henrykowi Serafińskiemi, Janowi Zbytniewskiemu i Tadeuszowi Ochowiak za ich załadunek w Bochum, przyjadą do nas pewnie jutro.

Pragnę serdecznie podziękować Wszystkim zaangażowanym w dzieło odnowy naszej dzwonnicy, przy drodze. Szczególnie p. Piotrowi Bandosz, który zatroszczył się o koordynowanie całości i dokumentację. Nasz wniosek został przyjęty i rozliczony pozytywnie – w minionym tygodniu uregulowaliśmy dług – otrzymując planowane dofinansowanie.