Ogłoszenia parafialne 06.10.2013

Dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na Syrię. Za ofiary Bóg zapłać!

Zapraszamy na  Nabożeństwo Różańcowe, modlimy się w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o 17.15.

Kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich zapraszam na spotkanie w czwartek 10.10 po Mszy św. ok. 18.30 do Kościoła.

Wójt Gminy Zielona Góra serdecznie zaprasza Drogich Seniorów, Ludzi Starszych na wspólne świętowanie w dniu 12 października w Palmiarni Zielonogórskiej. Bliższe informacje i zapisy u p. Sołtysa do 7 października.

W poniedziałek 7.10 rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński w parafii św. Józefa w Zielonej Górze o godz. 19.00. Zapraszam Młodzież do udziału.

Dzisiaj  Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna. Łączymy się duchowo z naszymi pielgrzymami w Rokitnie.

Pragnę serdecznie podziękować firmie Pana Mariusza Feszter z Płot oraz Krzysztofa Taborowskiego za bezinteresowne wykonanie nowego przyłącza wody na plebanie. Była awaria - woda z pękniętej rury podmywała fundament, dziękuje za tą Wielką gratisową pomoc!

Dziękuje Panu Jarosławowi Lechockiemu i Wojciechowi Dyla za pomoc elektroniczną.

Zapowiedzi przedślubne:

(II) Łukasz Walczak, stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Elżbieta Wrona, stanu wolnego, zamieszkała: Legnica

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.